Proje Hakkında

Akacan Premium
Ayrıcalıklı Bir Yaşam

Akacan Holding olarak 20 yılı aşkın süredir müşterilerimiz için benzersiz ve ilham  verici yaşam alanları yarattık ve yaratmaya devam ediyoruz. Kendini işine adamış profesyonellerden oluşan bir ekibiz. İnşaat ve gayrimenkul sektöründe sahip olduğumuz tecrübemizle, yatırımcılarımıza her zaman en yüksek kazancı sağladık.
Herkesin rahat, şık ve işlevsel bir ev ve değerli bir yatırıma sahip olmasına her zaman inandık. Bunun için müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan zaman inandık. Bunun için müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan ve aşan yaşam alanları yarattık.
Ekibimizin, inşaat sektöründe mümkün olanın sınırlarını zorlama konusundaki azmi, yenilikçiliğe açıklığı ve mükemmelliğe olan tutkusu sayesinde Girne’nin imza projelerinin altında hep Akacan Holding ismi tutkusu sayesinde Girne’nin imza projelerinin altında hep Akacan Holding ismi olmuştur. Dün olduğu gibi bugün de her zaman yenilik ve kendi mükemmellik standartlarımızı aşmak için çalışmaya devam ediyoruz.

Bulut Akacan

Yönetim Kurulu Başkanı
X

Aklınızda kalan sorular için Sizi Arayalım

Projemiz hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz? Bilgilerinizi bırakın Satış Danışmanlarımız sizlerle iletişime geçsin.